Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 17. 4.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bařina Jaromír - - - - - Rf Rf - - - -
Fogeltonová Hana - - - Su Pa Cb - - - - -
Machová Jitka -
Spalová Petra - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1/7 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
1/11 Absc Absc Absc
2/14 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
2/15 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Bubíková Stanislava
2 výměna << CHB E1 1/18 z 19.4. 2. hod
Čecháková Barbora
5 spojeno (Fg NEM) ANG L1 (ANG1) 2/9
5 změna ANG L1 (ANG2) 2/9
9 přesun >> ANG E3 (ANG1) na 18.4. 1. hod
Dokoupilová Lenka
3 změna ANG L4 3/4
Fridrichová Ivana
1 změna FYZ A2 2/6
Chytilová Blanka
1 změna MASv L4 2/9
2 změna MASv L4 2/9
Machová Jitka
8 přesun >> ČJL E3 na 19.4. 1. hod
9 přesun >> DEJ S1 na 18.4. 3. hod
Marchovský Tomáš
před 5. hod dohled přízemí a šatny  
Miklušová Marcela
3 změna ZAE A2 1/8
4 změna ENA A2 1/8
před 9. hod dohled přízemí a šatny  
Nováková Kateřina
2 výměna >> TED E1 na 19.4. 2. hod
Obadalová Magda
6 výměna >> NEM L3 (NEM) na 7. hod
7 výměna << NEM L3 (NEM) 2/7 z 6. hod
Pastorková Hana
4 supl. (Fg NEM) ČJL E1 1/18 dohled
6 výměna << ANG L3 2/7 z 7. hod
7 výměna >> ANG L3 na 6. hod
9 přesun >> ANG E3 (ANG2) na 18.4. 1. hod
Rudolf Michal
5 spojeno (Ba NEM) AUC A4 (AUC1) 0/6
5 změna AUC A4 (KOC2) 0/6
6 spojeno (Ba NEM) AUC A4 (AUC1) 0/6
6 změna AUC A4 (KOC2) 0/6
8 změna ETM E4 (ETM3) 0/6
9 změna ETM E4 (ETM3) 0/6 nadúvazková hodina
Rudolfová Eva
5 změna CTE A2 3/5
Spalová Petra
3 změna ČJL A4 2/5
4 změna ČJL A3 1/20
Spielvogelová Jana
2 změna ČJL A2 2/6
4 změna NEM L4 (NEM) 3/4
Stoklásková Jaroslava
8 přesun >> EKO L4 na 18.4. 4. hod
Sukup Jan
3 supl. (Fg NEM) ČJL S1 2/19 dohled
Zdráhal Lubomír
před 8. hod dohled přízemí a šatny  
Změny v rozvrzích tříd
A2
1 FYZ 2/6 změna Fr
2 ČJL 2/6 změna Sg
3 ZAE 1/8 změna Mk
4 ENA 1/8 změna Mk
5 CTE 3/5 změna Ru
A3
4 ČJL 1/20 změna Sp
A4
3 ČJL 2/5 změna Sp
5 AUC AUC1 0/6 spojí Rf (Ba)
5 AUC KOC2 0/6 změna Rf
6 AUC AUC1 0/6 spojí Rf (Ba)
6 AUC KOC2 0/6 změna Rf
E1
2 CHB 1/18 výměna << Bu z 19.4. 2. hod
2 TED výměna >> na 19.4. 2. hod
4 ČJL 1/18 supluje Pa (Fg)
E3
8 ČJL přesun >> na 19.4. 1. hod
9 ANG ANG2 přesun >> na 18.4. 1. hod
9 ANG ANG1 přesun >> na 18.4. 1. hod
E4
8 ETM ETM3 0/6 změna Rf
9 ETM ETM3 0/6 změna Rf
L1
5 ANG ANG1 2/9 spojí Cb (Fg)
5 ANG ANG2 2/9 změna Cb
L3
6 ANG 2/7 výměna << Pa z 7. hod
6 NEM NEM výměna >> na 17.4. 7. hod
7 NEM NEM 2/7 výměna << Ob z 6. hod
7 ANG výměna >> na 17.4. 6. hod
L4
1 MASv 2/9 změna Ch
2 MASv 2/9 změna Ch
3 ANG 3/4 změna Do
4 NEM NEM 3/4 změna Sg
8 EKO přesun >> na 18.4. 4. hod
S1
3 ČJL 2/19 supluje Su (Fg)
9 DEJ přesun >> na 18.4. 3. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou